Якщо конкретизувати діяльність фірми, то можна виділити такі основні напрямки:
-        впровадження автономних джерел теплопостачання із застосуванням сучасного теплогенеруючого та насосного обладнання;
-        інсталяція обладнання дахових та повністю автоматизованих котелень і паливних з обладнанням СП "Укрінтерм", Viessmann, Weishaupt та інших провідних вітчизняних та іноземних фірм;
-        надання послуг населенню та організаціям у вигляді проектних, монтажних та пусконалагоджувальних робіт у сфері сучасного теплопостачання;
-        продаж, гарантія на сервісне обслуговування обладнання автономного теплопостачання комунальних об'єктів;
-        сервісне обслуговування автономних джерел теплопостачання;
-        проектні роботи по впровадженню сучасних енергозберігаючих технологій в галузі теплоенергетики;
-        роботи по проведенню енергоаудиту промислових, адміністративних та побутових об'єктів;
-        впровадження відновлювальних джерел теплопостачання таких як теплові насоси, геліоустановки;
-        реалізація проектів з використанням теплогенеруючого обладнання яке виробляє  альтернативні та комбіновані джерела енергії ( когенараційні установки, піролізні котли)

    За останній рік були виконані  проектні роботи по оптимізації схем теплопостачання таких міст як Коростень, Новоград - Волинський, Кам'янець - Подільський.

    Серед наших клієнтів - Обласна державна адміністрація, готель "Україна", Міська станція швидкої допомоги, Житомирське відділення "Укрсоцбанку", В/ч А-1675 ("Новогуйвінськ"), Автошляховий технікум, супермаркет "Фуршет", ТОВ "Ферпласт-Україна", Державний агроекологічний Університет, Обласна лікарня, Житомирське протезне підприємство, два 16- ти поверхових житлових будинків по проспекту Миру,3 в м.Житомирі (поз.19; поз.20),  Радомишльська центральна районна лікарня, Радомишльська гімназія, Радомишльська школа №3, Радомишльський психоневрологічний інтернат, дошкільний навчальний заклад №2 "Пролісок" в м. Радомишль, загальноосвітня школа в смт. Ємільчино, житловий будинок по вул.. Чорновола,6 (фірма ТММ) в м.Житомирі,  дахові котельні на ряді житлових будинків Житомира, Коростеня, Бердичева.

    Обладнання дахових котелень виробництва СП "Укрінтерм" виготовляється за технологією провідної Французької фірми в галузі теплопостачання Chaffoteaux & Maury, та має комплектуючі таких відомих фірм як Danfoss, Grundfos та інших, а також міжнародні сертифікати якості ISO 9001, ISO 14001.Обладнання для котелень Viessmann стовідсотково виробляється в Німеччині.

    Гарантійний термін обладнання дахових автономних котелень виробництва СП "Укрінтерм" складає 30 місяців з дня введення їх в експлуатацію, виробництва Viessmann  -  24 місяці,  який забезпечується сервісним центром ТОВ "Полісся - Інтерм". Спеціалісти ТОВ "Полісся-Інтерм" постійно проходять підвищення кваліфікації та здають іспити на право обслуговування котелен з вказаним обладнанням.

    Розроблена та затверджена технічна документація для виготовлення технологічного пристрою газовитокошукач ГВШ-1, та налагоджено його виробництво.

    Цей пристрій по своїм технічним показникам не поступається закордонним аналогам, але коштує у 2,5 рази дешевше.

    У підприємства "Полісся-Інтерм" є ділові партнери у Новоград-Волинському, Бердичівському, Олевському,  Овручському районах області.
Товариство з обмеженою відповідальністю "Полісся-Інтерм"!

    ТОВ "Полісся-Інтерм" є офіційним представником по Житомирській області лідерів  вітчизняного виробництва обладнання для систем автономного теплопостачання СП "Укрінтерм" , водопідготовки - "Екософт", а також таких потужних виробників опалювальної техніки як Viessmann, ROBUR, VTS, Chaffoteaux, Weishaupt  з традиціями тепла понад 100 років.

    На протязі останніх тринадцяти років основними напрямками діяльності колективу ТОВ "Полісся-Інтерм" є виконання проектувальних, будівельно-монтажних, пуско-налагоджувальних робіт, проведення енергетичного аудиту промислових, адміністративних та побутових об'єктів, сервісного обслуговування дахових котелень, автономних паливних та побутових газових приладів.

    Кредо підприємства - максимальне задоволення потреб споживачів у якісній техніці для виробництва тепла та водопостачання. Особливу увагу колектив приділяє якості інсталяційних робіт та сервісу.

      представляє виконані об'єкти:

енергоаудит підприємств та будинків комунальної, виробничої та побутової сфери
      ТОВ "Полісся-Інтерм" пропонує наступний перелік послуг:
промислове теплогенеруюче обладнання вітчизняного та закордонного виробництва
виконання проектних робіт
монтажні роботи теплотехнічнго обладнання та обладнання для очистки води
      пропонує наступні види обладнання:
модульні котельні
виконання наладки теплотехнічного обладнання, в тому числі екологічної наладки зі складанням звіту
технічне та сервісне обслуговування теплотехнічого обладнання
насосне обладнання
побутові котли для населення та невеликих організацій
газове допоміжне обладнання
системи очищення води
геліосистеми
теплові насоси

2009-2013 ТОВ "Полісся-Інтерм" - SergSh. All rights reserved.
ТОВ "Полісся-Інтерм"
м.Житомир, вул.Рильського, 9-а
(0412)-418-615, 418-301

Енергоаудит             Проектування                Монтаж                      Наладка                     Сервіс                Каталог товарів
ПРО НАС                                             ПОСЛУГИ                  ТЕПЛОТЕХНІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ               СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ                  КОНТАКТИ