Проектні роботи

    Для впровадження будь яких заходів, вслановлення обладнання чи будівництва об'єкта необхідно виконати проектну документація, яка з додержанням всіх вимог та нормативів та побажань замовника, надасть рішення технічниз задач. Наша фірма надає такі полуги населенню, організаціям різних форм власноті в тому числі бюджетної сфери.
    Проектування - це розробка проектної, конструкторської або іншої технічної документації, на основі проводиться реальне будівництво, переоснащення, модернізація чи впровадження у відповідності з проектними рішеннями. В процесі проектування виконуються технічні креслення та економічні розрахунки, схеми, графіки, пояснювальні записки, кошториси, калькуляції та описи.
    Наші фахівці спеціалізуються на виконанні проетної документації  в галузі теплотехніки, теплопостачання, водопостачання та водовідведення, також виконуємо проети з оптимізації схеми теплопостачання міст. При необхідності виконуємо і інші розділи та види проетної документації.
    Проетна документація  складається с декількох розділів, та може бути зманшена чи розширена у відповідності від складності проету та вимог замовника:
    Проектування виконується на основі потреб замовника в практичному впровадженні тих чи інших робіт, консультацій спеціалістів, зокрема нашого інженерного складу, листа завдання від замовника та у відповідності до діючих норм, правил та вимог. Наші фахівці мають великий досвід у виконанні проектніх робіт теплотехнічного напрямку та робіт з оптимізації схем теплопостачання міст. Всі роботи виконуються у відповідності до ліцензії:

    Ліцензія АВ №357391 Міністерства регіонального розвитку та будівництва України

    На основі виготовленої проетної документації, та рішення рамовника про впровадження наша організація пропонує надання послуг з впровадження заходів, монтаж нобхідного обладнання з проведенням його наладки, сервісного обслуговування для підтримання визначених нормативних режимів роботи обладнання.


      представляє виконані об'єкти:

енергоаудит підприємств та будинків комунальної, виробничої та побутової сфери
      ТОВ "Полісся-Інтерм" пропонує наступний перелік послуг:
промислове теплогенеруюче обладнання вітчизняного та закордонного виробництва
виконання проектних робіт
монтажні роботи теплотехнічнго обладнання та обладнання для очистки води
      пропонує наступні види обладнання:
модульні котельні
виконання наладки теплотехнічного обладнання, в тому числі екологічної наладки зі складанням звіту
технічне та сервісне обслуговування теплотехнічого обладнання
насосне обладнання
побутові котли для населення та невеликих організацій
газове допоміжне обладнання
системи очищення води
геліосистеми
теплові насоси

2009-2013 ТОВ "Полісся-Інтерм" - SergSh. All rights reserved.
ТОВ "Полісся-Інтерм"
м.Житомир, вул.Рильського, 9-а
(0412)-418-615, 418-301

Енергоаудит             Проектування                Монтаж                      Наладка                     Сервіс                Каталог товарів
ПРО НАС                                             ПОСЛУГИ                  ТЕПЛОТЕХНІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ               СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ                  КОНТАКТИ