Енергетичний аудит

    Наше підприємство пронопує підприємствам, організаціям та іншим суб'єктам господарювання надання послуг з енергетичного аудиту.
    Енергетичний аудит - це остеження об'єкта з цілью встановлення ефективності використання енергетичних ресурсів та розроблення економічно обгрунтованих заходів для зменшення об'ємів їх викотристання, з додержанням діючих норм, та відповідного зниження фінансових затрат на їх використання.
     Обє'ктом енергоаудиту може бути як підприємство чи будівля вцілому так і конкретний технологічний процесс, обладнання, группа споживачів, або частина будівлі.
    Енергоаудит складається с декількох етапів, основними з якиї є
    Результатом енергоаудиту є звіт, який в ввідповідних інженерних та економічних розрахунках розрахунках дозволяє виявити потенціал скорочення енергоресурсів та фінансових затрат, а також містить практичні заходи, які забезпечують практичну економію відповідних розрахунків.
    Так як енергоаудит може включати в себе обстеження всіх систем, мереж та конструкцій об'єкта, то для його проведення необхідно залучати відповідних фахівців. Наші фахівці-енергоаудитори акредитовані та мають відповідний дозвіл на проведення таких видів робіт, а підприємство - відповідну ліцензію на право проведення такого виду діяльності та складання звітів та паспортів з енергоаудиту.

Свідоцтво №119 Національного агенства України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів НАЕР

    На основі проведення енергоаудиту, та рішення рамовника про впровадження тих чи інших заходів з енергозбереження наша організація пропонує надання послуг з проектування, впровадження(монтаж) заходів, монтаж нобхідного обладнання з проведенням його наладки, сервісного обслуговування та енергомоніторінгу для підтримання визначеного рівня енергозбереження.


      представляє виконані об'єкти:

енергоаудит підприємств та будинків комунальної, виробничої та побутової сфери
      ТОВ "Полісся-Інтерм" пропонує наступний перелік послуг:
промислове теплогенеруюче обладнання вітчизняного та закордонного виробництва
виконання проектних робіт
монтажні роботи теплотехнічнго обладнання та обладнання для очистки води
      пропонує наступні види обладнання:
модульні котельні
виконання наладки теплотехнічного обладнання, в тому числі екологічної наладки зі складанням звіту
технічне та сервісне обслуговування теплотехнічого обладнання
насосне обладнання
побутові котли для населення та невеликих організацій
газове допоміжне обладнання
системи очищення води
геліосистеми
теплові насоси

2009-2013 ТОВ "Полісся-Інтерм" - SergSh. All rights reserved.
ТОВ "Полісся-Інтерм"
м.Житомир, вул.Рильського, 9-а
(0412)-418-615, 418-301

Енергоаудит             Проектування                Монтаж                      Наладка                     Сервіс                Каталог товарів
ПРО НАС                                             ПОСЛУГИ                  ТЕПЛОТЕХНІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ               СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ                  КОНТАКТИ